Oferty pracy w Dr Zdrowie
STANOWISKO MIEJSCOWOŚĆ
Młodszy specjalista ds. zaopatrzenia Warszawa ul. Kamionkowska (Praga Południe) Aplikuj
Technik Farmaceutyczny Lublin (Plaza Lublin) Aplikuj
Technik Farmaceutyczny/Stażysta Warszawa (Targówek) Aplikuj
Technik Farmaceutyczny Warszawa (Szembeka) Aplikuj
Magister Farmacji Lublin (IKEA) Aplikuj
Magister Farmacji Warszawa (Reduta) Aplikuj
Technik Farmaceutyczny Warszawa (Ursynów) Aplikuj
Magister Farmacji Warszawa (Ursynów) Aplikuj
Magister Farmacji Warszawa (Sadyba) Aplikuj
Technik Farmaceutyczny/Stażysta Warszawa (Sadyba) Aplikuj
Technik Farmaceutyczny Warszawa (Puławska) Aplikuj
Magister Farmacji Warszawa (Puławska) Aplikuj
Magister Farmacji Kielce, ul. Radomska Aplikuj
Magister Farmacji Warszawa, ul. Powsińska (Sadyba) Aplikuj
Magister Farmacji Warszawa, ul. Głębocka (Targówek) Aplikuj
Magister Farmacji Zielona Góra, ul. Dąbrówki Aplikuj
Magister Farmacji Warszawa, ul. Zamieniecka (Praga Południe) Aplikuj
Technik Farmaceutyczny Warszawa, ul. Jubilerska (Praga Południe) Aplikuj
Technik Farmaceutyczny Warszawa, ul. Głębocka (Targówek) Aplikuj
Technik Farmaceutyczny Warszawa, ul. Powsińska (Sadyba) Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją:
Administratorem Państwa danych osobowych jest DR ZDROWIE S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kamionkowskiej 51, 03-812 Warszawa. Z Administratorem można skontaktować się pisząc na powyższy adres korespondencyjny lub poprzez wiadomość e-mail drzdrowie@drzdrowie.pl W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem dotyczących Państwa danych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: iod@drzdrowie.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z procesem rekrutacyjnym. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, przenoszenia, sprostowania danych, usunięcie danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody na przetwarzanie danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Jeśli w swoich dokumentach aplikacyjnych podajesz nam dane szczególnej kategorii w postaci np. danych o zdrowiu, prosimy o dołączenie do swojej aplikacji klauzuli o treści:
TREŚĆ ZGODY: Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych szczególnej kategorii w postaci danych dotyczących zdrowia* w celu wzięcia udziału w obecnym procesie rekrutacyjnym przez DR ZDROWIE S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kamionkowskiej 51, 03-812 Warszawa. Zgodę można wycofać w każdym momencie pisząc na adres iod@drzdrowie.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

*Dane szczególnej kategorii to np. dane ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych, dane dotyczące zdrowia, orientacji seksualnej – jeśli chcesz nam przekazać te dane osobowe, to jest to Pani/ Pana wyraźna inicjatywa (oznacza to, że my nie wymagamy podania takich danych osobowych), a na każdą z tych kategorii danych potrzebujemy odrębnej zgody, którą można wyrazić poprzez dołączenie do swojej aplikacji treści zgód. W przeciwnym razie zanonimizujemy te dane i nie będziemy ich przetwarzać, ponieważ do nich przetwarzania potrzebujemy Pani/Pana odrębnej wyraźnej zgody z art. 9 ust. 2 lit. a RODO.