Oferty pracy w Dr Zdrowie
STANOWISKO MIEJSCOWOŚĆ
Category Manager e-commerce Warszawa, Praga-Południe, ul. Kamionkowska 51 Aplikuj
Technik Farmaceutyczny Warszawa ul. Puławska 427 (Ursynów) Aplikuj
Technik Farmaceutyczny Olsztyn Al. Gen. Sikorskiego 2B (Auchan) Aplikuj
Magister Farmacji Płock ul. Wyszogrodzka 127 (Galeria Mazovia) Aplikuj
Magister Farmacji Radom ul. Grzecznarowskiego 28 (M1) Aplikuj
Magister Farmacji Legnica ul. Piłsudskiego 84 (Piekary) Aplikuj
Magister Farmacji Warszawa ul. Szpotańskiego 4 (Ferio Wawer) Aplikuj
Technik Farmaceutyczny Warszawa ul. Puławska 2 (Plac Unii City Shopping) Aplikuj
Technik Farmaceutyczny Warszawa ul. Powsińska 31 (Sadyba Best Mall) Aplikuj
Technik Farmaceutyczny Wrocław ul. Hubska 112/118 (Auchan Market) Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją:
Administratorem Państwa danych osobowych jest DR ZDROWIE S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kamionkowskiej 51, 03-812 Warszawa. Z Administratorem można skontaktować się pisząc na powyższy adres korespondencyjny lub poprzez wiadomość e-mail drzdrowie@drzdrowie.pl W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem dotyczących Państwa danych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: iod@drzdrowie.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z procesem rekrutacyjnym. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, przenoszenia, sprostowania danych, usunięcie danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody na przetwarzanie danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Jeśli w swoich dokumentach aplikacyjnych podajesz nam dane szczególnej kategorii w postaci np. danych o zdrowiu, prosimy o dołączenie do swojej aplikacji klauzuli o treści:
TREŚĆ ZGODY: Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych szczególnej kategorii w postaci danych dotyczących zdrowia* w celu wzięcia udziału w obecnym procesie rekrutacyjnym przez DR ZDROWIE S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kamionkowskiej 51, 03-812 Warszawa. Zgodę można wycofać w każdym momencie pisząc na adres iod@drzdrowie.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

*Dane szczególnej kategorii to np. dane ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych, dane dotyczące zdrowia, orientacji seksualnej – jeśli chcesz nam przekazać te dane osobowe, to jest to Pani/ Pana wyraźna inicjatywa (oznacza to, że my nie wymagamy podania takich danych osobowych), a na każdą z tych kategorii danych potrzebujemy odrębnej zgody, którą można wyrazić poprzez dołączenie do swojej aplikacji treści zgód. W przeciwnym razie zanonimizujemy te dane i nie będziemy ich przetwarzać, ponieważ do nich przetwarzania potrzebujemy Pani/Pana odrębnej wyraźnej zgody z art. 9 ust. 2 lit. a RODO.